***OFERTA DLA GRUP

Ważnym klientem naszego ośrodka są grupy zorganizowane. Willa Lala, pięknie położona w samym sercu uzdrowiska Szczawnica, chętnie gości seniorów na pobytach wczasowych, wycieczki firmowe, integracyjne oraz szkoleniowe. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz dodatkowe rabaty w postaci gratisowych miejsc i wieczorków. Tylko u nas cała grupa zajmuje ośrodek wyłącznie dla siebie. W stylowej jadalni nie tylko podajemy codzienne posiłki, ale również możemy zorganizować imprezę dla ok.60 osób z bankietem lub grill na zewnątrz ośrodka.

* Posiadamy spore doświadczenie w organizacji pobytów integracyjno - szkoleniowych dla firm.

*Organizujemy atrakcyjne pobyty weekendowe z bogatym programem rozrywkowym "uszytym" na miarę klienta. Tylko nasz ośrodek zapewnia sympatyczną, swobodną oraz kameralną atmosferę - grupa jest sama, nie przyjmujemy wtedy innych gości, dzięki czemu nikomu nie przeszkadza zabawa do białego rana. Aby ułatwić rozlokowanie grupy przesyłamy wcześniej organizatorom dokładny rozkład pokoi z ich szczegółowym opisem.

*Oferujemy pobyty grupowe w bardzo dobrym standardzie w atrakcyjnych cenach. Zgodnie z zamówieniem przygotowujemy posiłki na wskazaną porę oraz taki rodzaj zabawy, jaką preferuje dany klient. Czasem są to wieczorki przy grillu z kapelą góralską, innym razem zabawa przy muzyce mechanicznej, karaoke, programy animowane przez zaproszonego wodzireja itp. Zimą zapraszamy na wieczorne kuligi z pochodniami oraz przejażdżki na skuterach śnieżnych. Latem na wycieczki dorożkami, Spływ Przełomem Dunajca, rafting, wycieczki górskie. Zapewniamy profesjonalnie przygotowane spotkania szkoleniowe, ze sprzętem audiowizualnym oraz poczęstunkiem dla uczestników. 

Na życzenie przygotowujemy "wieczór pieniński" z tradycyjnymi potrawami z regionu prowadzony przez kapelę góralską z nauką regionalnych tańców i przyśpiewek. 

Posiadane doświadczenie pozwala na pomoc w organizacji całego pobytu (program wycieczki, przewodnik, kapela góralska, atrakcje regionu).
Menu ustalamy wspólnie z klientem, serwując sprawdzone tradycyjne  smakołyki kuchni polskiej jak i regionalnej.

Dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.