• willa szczawica pokoje indywidualne

***OFERTA INDYWIDUALNA

Do dyspozycji naszych gości oddajemy szeroki wybór pokoi o różnej wielkości i układzie łóżek, znajdujących się w dwóch budynkach Willi Lala. Każdy pokój posiada dostęp do WIFI, indywidualną łazienkę (ręczniki, suszarka, natrysk, toaleta, umywalka), płaski TV oraz balkon. W wyposażeniu pokoi znajdują się również lodówka hotelowa, czajnik, szklanki do zimnych i ciepłych napojów oraz drobne naczynia. Ręczniki i pościel wymieniamy na życzenie klienta.

W głównym budynku znajduje się klimatyzowana stylowa jadalnia, w której od 8.00-10.30 serwujemy śniadania w formie szwedzkiego bufetu, a od 15-18.30 obiadokolacje (w wazach i na półmiskach) do stolika.

Nad salą jadalni do dyspozycji gości jest sala szkoleniowo - świetlicowa, skąd można wypożyczyć do pokoju książki, gdy planszowe i puzzle dla młodszych dzieci.

Latem do dyspozycji gości oddajemy podwórko z niewielki placem zabaw dla najmłodszych (domek, piaskownica, trampolina) oraz kamienny grill.

ZNIŻKI DLA DZIECI:

Zniżki dla dzieci obowiązują po okazaniu recepcji ich dokumentu tożsamości, do dnia ukończenia przez dziecko wskazanego progu wiekowego (przed przyjazdem do ośrodka).

*do lat 3 (bez świadczeń) cena 20 zł/ dobę dziecko śpi z rodzicami / na życzenie wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli – już bez dodatkowych dopłat
** do lat 7 z 1/2 porcji wyżywienia oraz własnym miejscem do spania / otrzymują Państwo większy pokój
*** do lat 16 – 20 zł od ceny / dobę pobytu osoby dorosłej / otrzymują własne łóżko, pełną porcję posiłków
**** dzieci do lat 7 w pokojach studio - opłata jak za dzieci starsze (-20 zł / dobę od ceny os. dorosłej).

ZWIERZĘTA DOMOWE

Zawsze chętnie przyjmowaliśmy gości z małymi zwierzętami domowymi, ograniczając jednak ich liczbę do jednego na kondygnację. Po modernizacji oraz w nowym budynku staramy się ich pobyt ograniczać do minimum, gdyż zdarzają się „pamiątki” po ich pobycie w postaci uszkodzeń wyposażenia. Muszą Państwo mieć świadomość, że ponosicie pełną odpowiedzialność, również finansową za takie zdarzenia.

Cena za dobę pobytu zwierzęcia od sezonu 2019 wynosi 35 zł. Po Państwa wyjeździe trzeba bardziej gruntownie oczyścić pokoje z zapachu i sierści milusińskich, co wymaga dodatkowego czasu oraz nakładów.

Zabrania się pozostawiania zwierząt samych w pokojach lub na balkonach.

Zabrania się wprowadzania zwierząt w miejsca dostępne dla innych gości (jadalnia, świetlica itp.)