Wysoki standard

Lala, kameralna willa położona w samym sercu uzdrowiska Szczawnica zaprasza przez cały rok. To piękne miejsce z rodzinną tradycją sięgającą trzech pokoleń spośród innych hoteli i pensjonatów w centrum Szczawnicy wyróżnia prawdziwa atmosfera domu z duszą. O lepszą lokalizację trudno  -  w „samym zdroju”, sąsiedztwie Parku Górnego, a jednak wszędzie tak blisko – ok. 300m do centrum handlowego, 400m do Dolnej Stacji Kolejki na Palenicę, 100m do Inhalatorium, 150m do Placu Dietla.

Oferujemy noclegi w wygodnych pokojach, smaczną domową kuchnię „jak u babci” oraz sympatyczna rodzinną atmosferę. Tutaj można wypocząć w miłym miejscu, po przystępnej cenie. Przyjmujemy klientów indywidualnych lub grupy zorganizowane.

 

Mnóstwo pozytywnych opinii o nas,  krążących po internetowych stronach oraz klientów rokrocznie do nas powracających tylko potwierdza, że warto spośród innych pensjonatów na miejsce swojego wypoczynku wybrać właśnie Lalę.

Nasza oferta obejmuje:

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation is on the unway heading towards a streamlined cloud solution.

  • Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis
  • Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further
  • The overall value proposition

 

Rodzaj noclegu  Sezon A  Sezon B
2/3-osobowy(studio) 330 zł  330 zł 
2/3-osobowy(studio) 390 zł  390 zł 
3/4-osobowy(studio) 440 zł  440 zł 
3/4-osobowy(studio) 505 zł 505 zł

 

Zarezerwuj pobyt

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps.

Rezerwacja noclegu